Pompeje
Europa
W kwietniu miałam okazję odwiedzić jedno z najciekawszych miejsc na świecie. Zwiedziłam położone we Włoszech starożytne Pompeje.
czytaj więcej
Magiczna Praga
Europa
Zwiedzić Pragę w weekend...
czytaj więcej
Nocna Florencja
Europa
Jeżeli poznawać nowe miasto to tylko spontanicznie, nocą, i koniecznie w dobrym, miejscowym towarzystwie.
czytaj więcej
Garlandowe szaleństwo
Europa
Gardaland jest to największy i najpopularniejszy park rozrywki we Włoszech oraz trzeci pod względem popularności w Europie. Co roku odwiedza go kilka milionów gości. Przyjrzyjmy się mu bliżej.
czytaj więcej
Znaki ze świata
Europa
Przed Wami pierwszy (i mam nadzieję nie ostatni) mały przewodnik po tym co ciekawe, dziwne i warte uwagi w różnych oraz mniej i bardziej znanych zakątkach naszego globu.
czytaj więcej
Podróż za jeden uśmiech
Europa
Czy da się zobaczyć całkiem spory kawałek Europy w cztery dni mając ze sobą niecałe 10 euro? Wakacyjna podróż do Włoch - państwa moich marzeń – jest świetnym dowodem na to że tak! Jak to zrobić? Na czym zaoszczędzić?
czytaj więcej
Do Austrii blisko
Europa
Zbliża się maj, czas weekendowych wyjazdów. Warto w tym roku pomyśleć nad wyjazdem do Austrii, która wbrew stereotypowym przekonaniom nie jest aż tak daleko i wcale nie jest droga.
czytaj więcej
Moja zielona wyspa
Europa
Zielony punkt na mapie Europy i na mapie moich wspomnień
czytaj więcej
Moja duńska przygoda
Europa
Po siedemnastogodzinnej podróży autokarem i sztormie na morzu przenoszę się do małej, magicznej krainy... Danii. Czy jest tu lepiej niż w Polsce? Oceńcie sami…
czytaj więcej
Bułgarzy nas nie lubią...?
Europa
Polacy chętnie opuszczają granice kraju i wyjeżdżają w miejsca, gdzie udany wypoczynek jest w zasadzie gwarantowany. Bułgaria jest jednym z tych krajów, które przyciągają gorącym słońcem, piaszczystą plażą, pięknymi widokami i masą atrakcji przygotowanych dla turystów.
czytaj więcej
Strona 1 z 2
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb