Ostatni dzień głosowania w BO
klimatycznie
Jeszcze tylko dzisiaj tj. w piątek (30 czerwca) krakowianie mogą głosować na wybrane projekty zgłoszone w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Dodatkowo, na ostatnie dni głosowania zostanie uruchomiony dodatkowy punkt do głosowania na Rondzie Mogislkim.
czytaj więcej
Festiwal Młodego Słowa
klimatycznie
11 grudnia 2013 r. w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 13-15 odbył się pierwszy krakowski Festiwal Młodego Słowa.
czytaj więcej
Samorządowy Bieg na Orientację 2012
klimatycznie
W sobotnie przedpołudnie, 13 października 90 przedstawicieli samorządów uczniowskich z 15 szkół gimnazjalnych Krakowa rywalizowało w zawodach na orientację.
czytaj więcej
W newsroomie nie ma przeproś!
klimatycznie
Dziennikarstwo to praca przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Rozmowa z Olimpią Górską i Iwoną Sitnik-Kornecką, dziennikarkami TVP Kraków.
czytaj więcej
To dziecko zmienia ludzi
klimatycznie
Gdy u Asi zdiagnozowano Zespół Leigha, świat jej rodziców obrócił się o 180 stopni. Wiedzieli, że nie będzie łatwo, ale nie brali pod uwagę innej możliwości, niż walka o zdrowie córeczki.
czytaj więcej
Za szybko dorośli
klimatycznie
Iwona ma 14 lat i 14-centymetrowe szpilki. Maciek bez problemu kupuje alkohol w każdym sklepie. Julka, zupełnie inna od rówieśników, po lekcjach zawsze pomaga w sklepie.
czytaj więcej
Zanim „zaliczysz zgon”
klimatycznie
Już niedługo sylwester. Znajomi zapraszają nas na szaloną imprezę. Jak zawsze ma to być niezapomniana noc. Która propozycja jest najlepsza?
czytaj więcej
Licencja na rapowanie
klimatycznie
Jeden. Zdawać by się mogło – niewinny. Papieros. Kieliszek. Tak się zaczęło. Kradzieże – jedna, kilka, kilkanaście. Tak trwało. Głód – słaby, większy, potężny. Upadek – bezkompromisowy, na samiutkie dno.
czytaj więcej
Kilka faktów o „dymku”
klimatycznie
Jest niewielki, bo ma tylko 12 cm długości. Elegancki, smukły i niepozorny jednocześnie. Tylko jeden zawiera 4 tysiące substancji chemicznych, w tym 40 rakotwórczych i skraca życie o 11 minut. Papieros. Skąd się wziął, co dokładnie się w nim znajduje i czy faktycznie jest szkodliwy?
czytaj więcej
Życie wygrane, życie przegrane
klimatycznie
Droga na szczyt jest żmudna, droga ze szczytu – bolesna.
czytaj więcej
Strona 1 z 10
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb