Nocna wyprawa by poznać swoje prawa - SUPER AKCJA
Gim 76
Kategoria SUPERAKCJI: „Nic o nas bez nas - promocja praw i obowiązków ucznia.” Dobiega koniec roku szkolnego, a młodzież szkolna ZSO51, zorganizowała kolejną imprezę integrującą uczniów, mającą na celu wspólne spędzenie czasu i dobrą zabawę. 26 maja około godziny 19.00 rozpoczęła się pierwsza w historii naszej szkoły noc filmowa dla gimnazjalistów. Impreza cieszyła się ogromną popularnością wśród młodych ludzi, którzy tłumnie, z ochotą i ciekawością, przybyli w piątek w godzinach wieczornych do szkoły.
czytaj więcej
Trochę nauki, trochę sportu i super zabawa - spotkanie z młodzieżą z Klucz
Gim 76
W czwartek 5.05.2017r. roku odbył się VI Turniej Naukowo – Sportowy. Tym razem grupa uczniów Gimnazjum z Klucz wraz z opiekunami p. Aleksandrą i p. Majką odwiedzili naszą szkołę. Zaczęło się od rozgrywek naukowych.....
czytaj więcej
„ Co dwie głowy to nie jedna….” - SUPER AKCJA (Kwiecień)
Gim 76
„ Co dwie głowy to nie jedna….” Kategoria SUPERAKCJI: „Młody Obywatel, wydarzenie promujące postawy obywatelskie i patriotyczne” Współcześni młodzi ludzie, obywatele państw demokratycznych, żyjący w wolnych krajach nie musimy już, jak nasi dziadkowie czy rodzice walczyć o to by móc żyć, działać i pracować w wolnym kraju. Mamy wszystko co daje nam wolność i często zapominamy o drugim człowieku, który jest tak samo ważny jak my!
czytaj więcej
W rytmie miłości .... SUPER AKCJA!!!
Gim 76
„Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata” J.R.R Tolkien Wszystkim luty kojarzy się z walentynkami, a co za tym idzie- z miłością. Osoby w związkach szukają prezentów dla swoich połówek, single planują wieczory przy filmach bądź książkach, a niektórzy planują zrobić wielki krok i wyznać miłość osobie, która skradła ich serca. Samorząd postanowił pomóc takim osobom. Co zrobił?
czytaj więcej
NASI UCZNIOWIE-MIKOŁAJOWIE – SUPER AKCJA
Gim 76
Magiczny czas w Gimnazjum nr 76 - serce na dłoni, czyli akcja, wydarzenie o charakterze charytatywnym. W grudniu nasi gimnazjaliści pokazali drzemiące w nich dobro. Pomagając na wiele sposobów- od trzymania puszek podczas zbiórki pieniędzy, przez pakowanie szlachetnej paczki po odgrywanie roli postaci w orszaku Mikołaja zorganizowanym dla młodszych kolegów i koleżanek ze szkoły oraz pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego – dzięki czemu odmienili święta niejednej osobie.
czytaj więcej
NAUKI Z RĄK MISTRZÓW - SUPER AKCJA
Gim 76
SPORT TO ZDROWIE, CZYLI WYDARZENIE O CHARAKTERZE SPORTOWYM I PROMUJĄCYM ZDROWY TRYB ŻYCIA W listopadzie 2016 roku odbyły się u nas w szkole dwa – kolejne już - „Spotkania z Mistrzem”. Za pierwszym razem gościliśmy wspaniałe siostry Wierzbowskie, a za drugim, brązową medalistkę z Igrzysk w Rio de Janeiro- Marię Springwald. Stało się to już tradycją, że do szkoły im. Polskich Olimpijczyków przybywają wybitni sportowcy,aby propagować wśród uczniów zdrowy tryb życia i idee olimpijskie.
czytaj więcej
Pomagamy, zbieramy i segregujemy!!!!!! Dla Agnieszki!!!
Gim 76
Pomagamy, zbieramy i segregujemy!!!!!! Dla Agnieszki!!! Akcja zbierania plastikowych nakrętek w naszej szkole trwa od września.
czytaj więcej
Nowy Samorząd Uczniowski Wybrany!!
Gim 76
26 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum. Poprzedzone zostały zakrojoną na szeroką skalę kampanią wyborczą, trwającą od 19 do 23 września. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. Po kampanii odbyły się wybory.
czytaj więcej
Dzień Chłopaka
Gim 76
W naszej szkole 30 września obchodzono Dzień Chłopaka. Na 20 minutowej przerwie odbył się konkurs TOP Model, w trakcie którego chłopcy przebrani za dziewczyny prezentowali swoje „wyjątkowe stroje”.
czytaj więcej
Wyjątkowe zwierzaki bawią przedszkolaki- SUPER AKCJA !
Gim 76
Nasze miejsce na Ziemi, czyli samorząd na rzecz społeczności lokalnej. 24,25 i 26 października gościliśmy ponad 300 dzieci z sąsiadujących z naszą szkołą przedszkoli. Przygotowane zostały dla nich występy uczniów naszego gimnazjum. Spektakl nosił nazwę ,,Kung Fu Panda", a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wcieli się w rolę sympatycznych zwierzaków.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb