Zdowo jesz- lepiej żyjesz
Gim 15
W sobotę 20 maja, na terenie naszej szkoły przy Al. Kijowskiej 3 odbyło się wydarzenie o charakterze edukacyjnym, którego celem była o promocja zdrowego trybu życia, a szczególnie zdrowego stylu odżywiania się.
czytaj więcej
Finał Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich
Gim 15
„Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach.” Cycero
czytaj więcej
Ósmy marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny...
Gim 15
Miesiąc marzec w naszej szkole zapisał się szczególną akacją na rzecz społeczności lokalnej, bo inspiracją do naszej SUPER AKCJI był Dzień Kobiet. Finał Akcji odbył się oczywiście 8 marca.
czytaj więcej
System motywacyjny- IMMUNITET- Super akcja- Nic o nas bez nas- promocja praw i obowiązków ucznia
Gim 15
Do nowego projektu przygotowywaliśmy się już od kilku miesięcy. Miał on zastąpić dawny system przywileju uczniowskiego zwanego „ Szczęśliwy numerek”, który dawał uczniowi prawo do zgłoszenia „nieprzygotowania” w danym dniu, jeśli został wylosowany jego numer z Dziennika. System ten jest dość znany i powszechnie stosowany w wielu szkołach.
czytaj więcej
Niech żyje bal...Szkoła się bawi, czyli integracja środowiska szkolnego.
Gim 15
Już pewną tradycją naszej szkoły stało się organizowanie balu karnawałowo przez gimnazjalistów dla młodszych kolegów z podstawówki. W tym roku zabawa karnawałowa dla klas młodszych 1-3 Szkoły Podstawowej organizowana przez Radę Uczniowską ZSOI nr 1. odbyła się 25 stycznia.
czytaj więcej
I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!
Gim 15
Jak wszyscy wiemy grudzień jest miesiącem wypełnionym radosnym oczekiwaniem na najbardziej magiczny czas w roku.W tym roku zdecydowaliśmy się pomóc potrzebującym najbliżej nas, więc podjęliśmy współpracę z Stowarzyszeniem Miłosierdzia z parafii Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Zależało nam, aby świąteczny był nie tylko nastrój uczniów, ale też wystrój naszej szkoły. W związku z tym każda klasa własnoręczne i wspólnymi siłami wykonała figurkę do ogólnoszkolnej szopki, którą następnie umieszczono na środku korytarza, tak aby każdy mógł podziwiać owoce naszej współpracy.
czytaj więcej
Listopad - miesiącem pamięci i dumy narodowej
Gim 15
We wtorek 22.11 odbył się konkurs piosenek legionowych. Organizatorem była Rada Uczniowska. Klasy miały wybrać dowolną piosenkę żołnierską i ją zaśpiewać... Na koniec Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich nauczycieli na środek sali (dołączyły się także dwie Panie Wizytatorki z kuratorium) i przy akompaniamencie pana Marcina Korbuta zaśpiewali... "Przybyli ułani pod okienko". Wyszło im świetnie!!!
czytaj więcej
Mój jest ten kawałek ogrodu - SUPER AKCJA
Gim 15
Szkoła się bawi, czyli integracja środowiska szkolnego. Sobota w szkole? Żaden problem! Uczniowie z pomocą nauczycieli i rodziców, stworzyli "klasowe ogródki". Teraz nasza szkoła będzie jeszcze bardziej kolorowa!
czytaj więcej
Wybory uzupełniające do Rady Uczniowskiej
Gim 15
W naszej "szkole za murem" odbyły się wybory uzupełniające do Rady Uczniowskiej. W demokratycznym i tajnym głosowaniu, wzięło udział 89% uprawnionych uczniów. Ostatecznie uczniowie SP i GIM wybrali ośmiu nowych wspaniałych, którzy będą z zapałem i kreatywnością pracować na rzecz szkolnej społeczności.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb