SUPER-AKCJA - Śladami Tadeusza Kościuszki
XV LO
Rok 2017 został oficjalnie nazwany rokiem Tadeusza Kościuszki. Z tego właśnie powodu majowa super-akcja skupiła się głownie na tej postaci. W ramach kategorii „młody Obywatel, czyli wydarzenie promujące postawy obywatelskie i patriotyczne” zorganizowaliśmy wycieczkę – spacer śladami Kościuszki.
czytaj więcej
SUPER-AKCJA - Zawody międzyklasowe
XV LO
Sport to zdrowie – chyba każdy o tym wie. A najlepszym sposobem na pokazanie swojej sportowej formy jest udział we wszelkiego rodzaju zawodach. Myśląc o tym postanowiliśmy zorganizować kwietniową SUPER-AKCJĘ z kategorii „Sport to zdrowie, czyli wydarzenie o charakterze sportowym i/lub promującym zdrowy tryb życia.”
czytaj więcej
SUPER-AKCJA - Szkolny Festiwal Artystyczny (SzFA)
XV LO
Dnia 21.032017r. odbył się finał Szkolnego Festiwalu Artystycznego (SzFA). Samorząd prężnie wziął udział w organizacji tego przedsięwzięcia, dzięki czemu na scenie Centrum Sztuki Solvay już po raz 29 można było podziwiać talenty młodych i zdolnych uczniów XV LO. Jednocześnie jest to nasza ogromna SUPER-AKCJA w kategorii „Tak dla kultury, czyli wydarzenie o charakterze artystycznym”.
czytaj więcej
SUPER-AKCJA - Luty pełen akcji
XV LO
Luty jest miesiącem obfitującym w wiele znanych i lubianych świąt. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować kilka mniejszych akcji składających się na jedną wielką SUPER-AKCJĘ z kategorii szkoła się bawi, czyli integracja środowiska szkolnego.
czytaj więcej
SUPER-AKCJA - Wigilia dla seniorów
XV LO
11.01.2017r. w naszej szkole odbyła się „Wigilia dla seniorów”, czyli wieczorne spotkanie dawnych absolwentów oraz innych parafian w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Była to super-akcja z kategorii „Nic o nas bez nas”.
czytaj więcej
SUPER-AKCJA - Mikołaj dzieciom
XV LO
Grudzień to okres przygotowań do przyjścia Świętego Mikołaja z wielkim worem prezentów, a potem do Świąt Bożego Narodzenia; czas zakupów i porządków, aż w końcu magiczne chwile spędzone w ciepłej atmosferze wraz z najbliższymi, przy blasku choinki. To czas, kiedy bardziej niż zwykle chcemy dać innym szczęście, podarować prezenty lub też pomóc…
czytaj więcej
SUPER-AKCJA - słodkie zebranie
XV LO
Zebranie w szkole od zawsze powoduje dreszcze u niektórych uczniów. Dzięki tej SUPER-AKCJI: "Nasze miejsce na ziemi" być może udało się poprawić humor niektórym członkom lokalnej społeczności w szkole i wrócić do domu z nieco odmienionym nastrojem. :)
czytaj więcej
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
XV LO
Dnia 27.10.2016r. w XV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 245 uczniów oraz 11 nauczycieli. Oddano 256 głosów w tym 8 nieważnych.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb