ŚWIĘTO SZKOŁY, CZYLI JAK OBCHODZIMY URODZINY HENRYKA SIENKIEWICZA SUPER-AKCJA
Gim 34
W tym roku Święto Szkoły obchodziliśmy we wtorek - 9 maja, czyli kilka dni po rocznicy urodzin naszego patrona - Henryka Sienkiewicza. Już od samego rana czuć było tą wyjątkową atmosferę w murach Gimnazjum 34. Uroczystości w tym dniu rozpoczęły się tradycyjnie Mszą Świętą w kościele św. Józefa. Po Mszy uroczystości związane z Świętem Szkoły przeniosły się już do murów naszego gimnazjum, które rozpoczeliśmy od przypomnienia sylwetki Henryka Sienkiewicza oraz dziejów budynku, który już od ponad 110 lat związany jest z edukacją. Wszyscy z uwagą śledzili ciekawą prezentację przygotowaną przez p. Anetę Wojewodę.
czytaj więcej
Kiermasz wielkanocny SUPER-AKCJA
Gim 34
W dniach 6 i 7 kwietnia w naszym gimnazjum odbył się kiermasz wielkanocny, na którym sprzedawane były ozdoby świąteczne, jak również te, które kojarzom nam się z wiosną.
czytaj więcej
Dzień Tęczy SUPER-AKCJA
Gim 34
W dniu 21 marca w naszej szkole, z okazji pierwszego dnia wiosny, odbył się "Dzień Tęczy". Długo nasz Samorząd zastanawiał się jak umilić pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole. Początkowo mieliśmy zamiar podtrzymać tradycję i zorganizować zabawy takie jak we wcześniejszych latach, lecz po długich dyskusjach postanowiliśmy wprowadzić trochę życia w mury naszej szkoły i ubrać się w kolory, które zazwyczaj nie ubieramy.
czytaj więcej
Dzień Życzliwości SUPER-AKCJA
Gim 34
W dniu 14 lutego, tak jak i w zeszłym roku, Samorząd Uczniowski Gimnazjum 34 postanowił zamiast Walentynek zorganizować Dzień Życzliwości.
czytaj więcej
Góra Grosza SUPER-AKCJA
Gim 34
Jak co roku nasza szkoła bierze udział w akcji pt. "Góra Grosza". Samorząd Uczniowski naszego gimnazjum, aby podkreślić szlachetność akcji i zmotywować społeczność szkolną do wzięcia w niej udziału, postanowił ogłosić konkurs na najładniejszy słoik klasowy, do którego każda klasa miała zbierać grosze.
czytaj więcej
Rajd szkolny SUPER-AKCJA
Gim 34
W dniu 25.10. 2016 r. odbył się rajd szkolny, który jest tradycją naszej szkoły od wielu lat. Jego celem była integracja całej społeczności szkolnej. W tym roku Rajd Gimnazjum 34 rozpoczął się na dworcu kolejowym Kraków - Płaszów, z którego pociągiem pojechaliśmy do Skawiny, w której (z powodu remontu) przesiadliśmy się do autokarów, które zawiozły nas do Lanckorony. Część z nas żartowała sobie, że nie ruszyliśmy się z miejsca, ponieważ dworzec kolejowy w Kalwarii Lanckoronie i Kraków - Płaszów mają taki sam adres.
czytaj więcej
Dzień Magii i Czarów SUPER-AKCJA
Gim 34
Dnia 28.10.2016 r.,jak co roku, uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Aleksandry Augustyniak, przenieśli się w niezwykły świat czarów i magii.
czytaj więcej
Kiermasz świąteczny i Mikołajki SUPER-AKCJA
Gim 34
W dniach 5-6 grudnia na przerwach odbywał się kiermasz świąteczny, który odbywa się co roku, na którym sprzedawane były ozdoby świąteczne. Każda klasa miała swój wkład w przygotowania, jak i sam przebieg kiermaszu. Część uczniów wykonała ozdoby z masy solnej, makaronu czy papieru, część zajmowała się kiermaszem, a jeszcze inni dbali o świąteczny nastrój w swoich mikołajowych czapkach, choć niektórzy postanowili 'zaszaleć' i przebrali się za, tak uwielbianego przez wszystkich, świętego.
czytaj więcej
Wybory do SU w Gim. 34
Gim 34
W naszej szkole w dniu 29 września odbył się wiec wyborczy, na którym kandydaci, wytypowani z poszczególnych klas, mogli szczegółowo zaprezentować swoje propozycje dotyczące pracy Samorządu, jak i wydarzeń mających w przyszłości miejsce w szkole. Po wiecu przez tydzień trwała cisza wyborcza, podczas której nauczyciele, jak i uczniowie mogli się zastanowić nad wytypowaniem, swoim zdaniem, właściwych kandydatów.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb