Święto zakochanych, czyli szkoła się bawi.
Gim 7
Ah, walentynki. To święto komercyjne! Nie, nie dla nas. Dla nas to święto miłości. Dzień okazywania sobie miłości, w różny sposób. Inni wolą tradycyjnie przesłać kartkę, a inni, Ci odważniejsi przychodzą z różą. Jak to wyglądało u nas, w Gimnazjum nr 7? Myślę, że romantycznie!
czytaj więcej
Serce na dłoni
Gim 7
W szkole, w której straszy - Konkurs na najstraszniejszą dynię.
Gim 7
3 listopada w Gimnazjum nr 7 odbył się konkurs na najstraszniejszą dynię. Każda klasa przygotowała równie straszne i przerażające dynie. Każda była inna, ale równie interesująca. Wygrała klasa 2c, drugie miejsce zajęła 2a, a na ostatnim stopniu podium stanęła 1e. Wyróżnienie otrzymała klasa 1b.
czytaj więcej
Rządu ludu, czyli wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 7.
Gim 7
19.09.2016r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy kandydat przedstawił swój własny program wyborczy. Następnie odbyło się głosowanie.W środę 21 września zostały przedstawione wyniki. W wewnętrznym głosowaniu został wybrany tegoroczny skład SU: przewodniczącą została Natalia Kaczmarek, jej zastępcą Jakub Struzik natomiast drugim zastępcą została Katarzyna Bajorek. Rzecznikiem ds. uczniów została Natalia Murowana.
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb