Taniec to mój hart
taniec
Mój pseudonim artystycznym określa się mianem Effect. Kieruję się w życiu mottem: ,,Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".
czytaj więcej
KRUMP - taneczne podziemie
taniec
W KRUMP-ie nie ma dobrych ani złych ruchów, gdyż jest to taniec oparty na emocjach, a nie słowach czy regułach, co niewątpliwie stanowi zaletę tej techniki. Nie musimy stale kontrolować tego, czy ruch wykonujemy zgodnie z regułami, bo jest ich naprawdę niewiele. Dzięki tak dużej dowolności możemy „puścić wodze fantazji" i dać się ponieść muzyce. Ta zaś prowadzi nas w głąb duszy, która pomaga uwolnić się ciału z więzów ograniczeń i bawić się tańcem.
czytaj więcej
Z tańca czerpię satysfakcję
taniec
W wieku 15 lat zaczęła poważnie interesować się tańcem. Współpracuje z młodzieżą, występuje na scenie i studiuje. Tancerka, która pragnie pogłębiać nauki taneczne mówi, że "Podobno podczas tańca wytwarzają się hormony szczęścia. Dlatego, gdy czuje się źle ubieram dresy i… tańczę”.
czytaj więcej
Z baletem na Jersey
taniec
Teresa i Natalia od dziecka są za pan brat parkietem. Mimo, iż poznały wiele stylów i odmian tańca, najbliższy jest im balet. Teraz, jako piętnastolatki są często nagradzane w wielu zawodach i konkursach.
czytaj więcej
Czy taniec jest zajęciem dla mężczyzn?
taniec
Od kilku sezonów taniec stał się bardzo popularny. Telewizyjne programy taneczne biją rekordy oglądalności, szkoły tańca nie narzekają na frekwencje. Wciąż jednak wielu młodych ludzi, zwłaszcza dorastających mężczyzn, uważa taniec za tylko i wyłącznie babskie zajęcie.
czytaj więcej
KROKI + EMOCJE = TANIEC
taniec
Czy taniec towarzyski to tylko same kroki? Czy może uczucia pomiędzy parą taneczną też odgrywają istotną rolę? Czy na turniejach tanecznych można zdobywać wysokie miejsca nie oddając charakteru danego tańca poprzez emocje? Czy po wspólnych treningach może zrodzić się uczucie?
czytaj więcej
Strona 1 z 1
Newsletter
juliada mlodziez smiglo

Powered by mtCMS   •    Wszelkie prawa zastrzeżone   •    Projekt i wykonanie MTWeb